Стрічка новин

Важка техніка, поліція та тітушки: у Луцьку примусово демонтують старий ринок

Важка техніка, поліція та тітушки: у Луцьку примусово демонтують старий ринок

У Луцьку влада примусово демонтовує центральний ринок, важка техніка прибула 4 лютого близько 23:00, підприємці намагалися завадити примусовому знесенню контейнерів, один з рейдерів пошкодив одну з лавок, яка стояла на початку ринку, іншого заблокували підприємці.

Про це розповіла кореспондент телеканалу “Прямий”.

“Є постраждалі, ми зараз на ринку, так виглядає те, що лишилось від центрального ринку у Луцьку. Це справжнє поле бою, нічний розгром влаштували муніципали та тітушки, люди кажуть їх було близько пів сотні. О 22:30 вони підігнали сюди важку техніку, ми бачимо грейдер за нашою спиною, його заблокували люди, такої техніки було дві одиниці, підприємці намагалися завадити примусовому демонтажу контейнерів, блокували їх, кидали в техніку каміння, цеглу, очевидці кажуть, що муніципали зносили лавки разом з товарами, застосовуючи силу, контейнери просто трощили, а товар псували.

Люди з’їхались захищати свій бізнес, прибули і поліцейські, і рятувальники та медики швидкої, тільки швидкої було близько п’яти машин, у результаті сутичок, дійшли і до фізичних розправ, і кровопролиття, офіційно до лікарів звернулися троє людей, один з них представник муніципальної варти, двоє підприємці, чоловікові розбили ніс, у нього струс мозку, ще одному охоронцю грейдер наїхав на ногу, важко повірити, що таке може бути у правовій державі.

Представники влади під’їхали зовсім пізніше коли вже основні емоції почали вгамовуватись. Підприємці стверджують що мають дозвіл на торгівлю на ринку до червня 2020 року, а дехто має право на торгівлю аж до 2027 року”, – розповіла кореспондент.

Підприємці додають, що муніципали зносять лавки разом з товарами, застосовуючи силу.

“До цього ми благали тракториста змилуватись, він не слухав, люди вже й на трактор вилазили, поліції було дуже багато, але ніхто навіть з місця не зрушив і ніхто не допомогам нам….

Потім прийшли “тітушки”, були в масках, провокували на бійку, але ми не хотіли, ми не билися. Жінок, хлопців почали бити, не пускати, це просто жах”, – розповіла підприємець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЗАКАРПАТТІ НЕВДОВОЛЕНІ ВИРОКОМ СУДУ СЕЛЯНИ ПЕРЕКРИЛИ ТРАСУ: ВРАЖАЮЧІ ВІДЕО

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.