Вибух на заводі в Сумах: госпіталізовано восьмеро людей
Внаслідок вибуху на заводі в Сумах госпіталізовано восьмеро людей.
Про це інформує Репортер.
Зазначається, що двоє з постраждалих наразі перебувають у реанімації.
Нагадаємо, 28 вересня у Сумах стався вибух на підприємстві з виготовлення пляшкових ковпачків. На момент прибуття вогнеборців горіння відбувалось в середині виробничого цеху. Вогонь охопив виробниче обладнання цеху та отеплювач стін на площі до 50 кв. м. Пожежу вдалося загасити лише через 2 години. Наразі триває слідство щодо з’ясування обставин пожежі.
Нагадаємо, у Луцькому військовому госпіталі вночі 20 вересня сталася пожежа, внаслідок чого було евакуйовано 91 особу.
Нагадаємо, 14 вересня на Миколаївщині сталаст пожежа у кабельних тунелях одного з цехів на об’єкті підвищеної небезпеки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.