Суспільство

Вибух на заводі в Сумах: госпіталізовано восьмеро людей

Вибух на заводі в Сумах: госпіталізовано восьмеро людей

Внаслідок вибуху на заводі в Сумах госпіталізовано восьмеро людей. 

Про це інформує Репортер.

Зазначається, що двоє з постраждалих наразі перебувають у реанімації.

Нагадаємо, 28 вересня у Сумах стався вибух на підприємстві з виготовлення пляшкових ковпачків. На момент прибуття вогнеборців горіння відбувалось в середині виробничого цеху. Вогонь охопив виробниче обладнання цеху та отеплювач стін на площі до 50 кв. м. Пожежу вдалося загасити лише через 2 години. Наразі триває слідство щодо з’ясування обставин пожежі.

Нагадаємо, у Луцькому військовому госпіталі вночі 20 вересня сталася пожежа, внаслідок чого було евакуйовано 91 особу.

Нагадаємо, 14 вересня на Миколаївщині сталаст пожежа у кабельних тунелях одного з цехів на об’єкті підвищеної небезпеки.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.