Вибухи у Балаклії: 19 листопада прощатимуться із двома загиблими військовими
Завтра, 19 листопада, у Балаклії будуть прощатися з двома військовослужбовцями, які загинули від травм, отриманих у результаті вибухів боєприпасів.
Про це йдеться на сторінці військової частини А0563 у Facebook.
“19 листопада о 10 годині у приміщенні клубу військової частини відбудеться церемонія прощання із загиблими військовослужбовцями частини прапорщиком Мовчаном Дмитром Сергійовичем та старшим солдатом Ярмаком Денисом Миколайовичем”, – говориться у повідомленні.
Нагадаємо, вибухи боєприпасів у Балаклії Харківської області могли бути спричинені через загоряння твердопаливного двигуна до ракети.
У результаті вибуху боєприпасів у Балаклії (Харківська область) постраждали 5 українських військовослужбовців.
Раніше повідомлялося, що в результаті вибуху на арсеналі в Балаклії постраждали четверо військовослужбовців, ще двоє – загинули.
У мережі з’явилось відео з Балаклії, де видно густий дим і вибухи з району арсеналу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.