Політика

Відпочивали і ходили у SPA: у школі економіки розповіли, як депутати “Слуги народу” навчались у Трускавці

Відпочивали і ходили у SPA: у  школі економіки розповіли, як депутати “Слуги народу” навчались у Трускавці

Деякі депутати від партії “Слуга народу” ходили в SPA замість занять на організованому для них тренінгу в Трускавці. 

Про це в інтерв’ю “УП” розповів президент Київської школи економіки Тимофій Мілованов.

“Були люди, які перші два дні прийшли і більше не приходили….були люди, які ходили у SPA і показували, що вони, в принципі, тут відпочивають. Такі теж були. Але переважна більшість ходила, відсотків десь 80″, – розповів він.

За словами Мілованова, успішно справилось з курсом не більше 60% народних обранців.

“Можемо аналізувати по “домашках”. Першу “домашку” здали 80%, другу десь 72%. Так завжди падає. Зараз подивимося, скільки третю здадуть. Я очікую, що ми десь 50-60% сертифікатів видамо з усіх, хто брав участь”, – зазначив він.

Однак, президент КШЕ вважає, що такий тренінг допоміг депутатами згуртуватись та зрозуміти в якій установі вони працюватимуть.

Читайте також: Гарвард? Стендфорд? Трускавець! Як пройшов перший день освітнього інтенсиву для “Слуги народу”

Нагадаємо, у Трускавці зібралися депутати від “Слуги народу” на тижневий освітній інтенсив, який проводять викладачі від Київської Школи економіки.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.