Відзнаки та нові звання: Командувач ВМС нагородив звільнених з полону українських моряків
Командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко вручив звільненим з полону українським морякам військові нагороди та чергові військові звання.
Про це повідомляє ВМС ЗСУ.
“Сьогодні, в аеропорту Бориспіль українських військових моряків з полону зустрічали традиційним українським короваєм з сіллю, та нагородами. Командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко вручив нашим військовим нагороди та чергові військові звання”, – йдеться у повідомленні.
Також зазначається, що “наразі хлопці проходять медичний огляд з метою визначення стану здоров’я після жахливих умов російських в’ язниць, по завершенню огляду військові роз’їдуться по домівках на заслужений відпочинок”.
Нагадаємо, сьогодні, 7 вересня, українські військовополонені моряки і політв’язні повернулися додому.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.