Суспільство

Війна на Донбасі: бійці ЗСУ збили безпілотник окупантів

Війна на Донбасі: бійці ЗСУ збили безпілотник окупантів

Від початку доби, 2 березня, збройні формування Російської Федерації в районі проведення операції Об’єднаних сил один раз порушили режим “тиші”.

Про це повідомляє пресцентр ОС.

“Так, поблизу селища Жовте, неподалік міста Щастя, було зафіксовано проліт ворожого БПЛА з перетином лінії розмежування, який вчасно було подавлено засобами РЕБ”, – резюмували у штабі.

Зазначається, що  на всій лінії зіткнення спостерігалася “тиша”.

“У районі проведення ООС виконують завдання й інші складові сил оборони. Піротехнічні розрахунки ДСНС розмінували майже 3,5 гектари території та передали на знищення 100 вибухонебезпечних предметів”, – додали у відомстві.

Нагадаємо, російські окупанти створюють фейки про обстріл ЗСУ населених пунктів на Донбасі.

Раніше українська розвідка повідомила, що російські найманці на Донбасі проводять інтенсивні навчання мінометних та артилерійських підрозділів. 

Крім того, 1 березня внаслідок підриву авто на Донбасі дев’ять українських військових зазнали поранення. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.