Суспільство

Війна на Донбасі: бойовики чотири рази відкривали вогонь

Війна на Донбасі: бойовики чотири рази відкривали вогонь

Фото: пресслужба ЗСУ

Протягом минулої доби, 16 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню. Жодний український військовий не постраждав.

Так, неподалік Красногорівки російсько-окупаційні війська вели вогонь в бік українських позицій з мінометів 82-го калібру.

Зі станкових протитанкових та підствольних гранатометів противник відкривав вогонь неподалік Водяного, що на Приазов’ї.

Поблизу населеного пункту Південне збройні формування Російської Федерації вели вогонь зі снайперської зброї.

“На прицільні обстріли зі сторони противника українські захисники відкривали вогонь у відповідь. Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Бойових втрат серед наших воїнів немає”, – йдеться в повідомленні.

Від початку поточної доби порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Нагадаємо, 15 лютого окупанти на Донбасі тричі обстріляли позиції ООС.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.