Війна на Донбасі: окупанти шість разів обстріляли українські позиції
Протягом доби бойовики в зоні ООС на Донбасі шість разів порушили режим припинення вогню, обстрілявши позиції українських військових.
Про це повідомляє пресцентр штабу операції Об’єднаних сил.
Повідомляється, що незаконні збройні формування Росії і її найманці обстрілювали позиції українських військових підрозділів з озброєння БМП, гранатометів різних систем і стрілецької зброї.
- В районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Схід” бойовики здійснили 4 обстрілу позицій Об’єднаних сил: неподалік Миколаївки за напрямом Докучаевская – зі стрілецької зброї; поблизу Богданівки за напрямом Петровського – з озброєння БМП, гранатометів різних систем; двічі неподалік Водяної за напрямом Вужачку – з ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї
- В районі відповідальності оперативно-тактичної угруповання “Північ” бойовики здійснили 2 обстрілу позицій Об’єднаних сил: поблизу Золотого за напрямом Садового – зі стрілецької зброї; неподалік Горіхово за напрямом з Березовського – з автоматичного гранатомета і стрілецької зброї.
За минулу добу втрати в результаті ворожих обстрілів з нашого боку не було.
Нагадаємо, 18 вересня збройні формування Російської Федерації та її найманці п’ять разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок ворожих обстрілів втрат з нашого боку не було.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.