Суспільство

Війна на Донбасі: російські найманці чотири рази порушили режим “тиші”

Війна на Донбасі: російські найманці чотири рази порушили режим “тиші”

Від початку поточної доби, 22 січня, у районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресслужба ООС.

“Так, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, біля Водяного, що на Приазов’ї, російсько-окупаційні війська відкривали вогонь в бік українських позицій з підствольного гранатомета. А в районі населених пунктів Новоселівка-2 та Авдіївка збройні формування РФ застосовували стрілецьку зброю”, – резюмували у відомстві.

Крім того, у штабі повідомили, що у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, поруч з Новолуганським, було зафіксовано роботу ворожого снайпера.

“Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Серед українських воїнів бойових втрат немає”, – зазначили у пресслужбі.

Нагадаємо, 21 січня поблизу населеного пункту Гнутове, що на Донбасі, російський снайпер вбив морського піхотинця Олександра Отрєп’єва. 

Крім того, 21 січня на Донбасі зафіксували сім порушень режиму припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.