Війна на Донбасі: російські найманці чотири рази порушили режим “тиші”
Від початку поточної доби, 22 січня, у районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню.
Про це повідомляє пресслужба ООС.
“Так, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, біля Водяного, що на Приазов’ї, російсько-окупаційні війська відкривали вогонь в бік українських позицій з підствольного гранатомета. А в районі населених пунктів Новоселівка-2 та Авдіївка збройні формування РФ застосовували стрілецьку зброю”, – резюмували у відомстві.
Крім того, у штабі повідомили, що у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, поруч з Новолуганським, було зафіксовано роботу ворожого снайпера.
“Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Серед українських воїнів бойових втрат немає”, – зазначили у пресслужбі.
Крім того, 21 січня на Донбасі зафіксували сім порушень режиму припинення вогню.