Новини

Війна на Донбасі: українські позиції обстріляли з важких мінометів та гранатометів

Війна на Донбасі: українські позиції обстріляли з важких мінометів та гранатометів

Від початку поточної доби, 13 січня, в районі проведення Операції об’єднаних сил збройні формування Російської Федерації чотири рази порушили режим припинення вогню на Донбасі.

Про це повідомляє пресцентр ООС у Facebook.

Як зазначається, противник обстріляв позиції українських військових із заборонених мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм і 82 мм, а також гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів.

Всі чотири обстріли були зафіксовані в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, а саме неподалік Зайцевого, поблизу населеного пункту Луганське, поруч з Горіхово і в районі населеного пункту Новотошківське.

“Сьогодні, 13 січня, в результаті обстрілу ворожих втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає”, –  повідомили у штабі.

Нагадаємо, 12 січня збройні формування Російської Федерації 4 рази порушили режим припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.