Війна на Донбасі: українські позиції обстріляли з важких мінометів та гранатометів
Від початку поточної доби, 13 січня, в районі проведення Операції об’єднаних сил збройні формування Російської Федерації чотири рази порушили режим припинення вогню на Донбасі.
Про це повідомляє пресцентр ООС у Facebook.
Як зазначається, противник обстріляв позиції українських військових із заборонених мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм і 82 мм, а також гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів.
Всі чотири обстріли були зафіксовані в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, а саме неподалік Зайцевого, поблизу населеного пункту Луганське, поруч з Горіхово і в районі населеного пункту Новотошківське.
“Сьогодні, 13 січня, в результаті обстрілу ворожих втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає”, – повідомили у штабі.
Нагадаємо, 12 січня збройні формування Російської Федерації 4 рази порушили режим припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.