Військові ССО зайняли село у Курській області
Фото: Reuters
Бійці 6-го полку Сил спеціальних операцій ЗСУ завдяки наступальним діям зайняли один з населених пунктів у Курській області РФ.
Про це повідомила пресслужба ССО.
“Рейнджери 6-го полку Сил спеціальних операцій ЗС України завдяки наступальним діям зайняли один з населених пунктів у Курській області РФ. Цьому передувала робота нашої артилерії. Згодом на землі воїни ССО зайшли до села, відбили та зачистили його в рамках проведення спеціальних дій в цьому районі”, – йдеться в повідомленні.
Також повідомляється, що спільно з російськими військовими село тримали війська Північної Кореї.
Тим часом Сили оборони завдають серйозних втрат військовим Росії та Північної Кореї на території Курської області. Лише протягом декількох днів в один із російських шпиталів під Москвою привезли понад 200 поранених військовослужбовців КНДР.
Раніше 14 грудня ЗМІ з посиланням на українських військових повідомили, що солдати з Північної Кореї вступили у бій з підрозділами Сил оборони у Курській області. Згодом цю інформацію підтвердив президент Володимир Зеленський.
Як повідомляли в ГУР, триває підготовка північнокорейських солдатів до безпосередньої участі у боях на позиціях українських військових на Курщині. Нещодавно вони отримали додаткові запаси продовольства. 13 грудня північнокорейські підрозділи були приведені у стан готовності, і солдати отримали наказ очікувати подальших вказівок.
Згодом стало відомо, що російське командування може перекинути військових з КНДР також на східні напрямки в Україні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.