Війна

Військовий 117-ї бригади підтвердив проведення церемонії нагородження у Сумах перед російським обстрілом

Військовий 117-ї бригади підтвердив проведення церемонії нагородження у Сумах перед російським обстрілом

Фото: ДСНС

Військовий 117-ї бригади ТрО Олександр підтвердив інформацію про проведення церемонії нагородження військовослужбовців перед російською балістичною атакою на Суми.

Про це він розповів виданню Washington Post.

Як він зазначив, під час ракетної атаки постраждали його дружина й пасербиця, яка ушпиталена до лікарні. Військовослужбовець тим часом перебував в укритті університетського корпусу.

“Поки солдати включно з його однополчанами з його 117-ї бригади безпечно сиділи під землею, чекаючи, поки все проясниться, дружина Олександра — яка гуляла на вулиці з їхніми дітьми — своєю рукою заткнула осколкове поранення їх 6-річної дитини”, – йдеться в матеріалі.

На думку військового, проведення заходу в Сумах непотрібне й безвідповідальне, адже місто розташоване неподалік від кордону й часто зазнає російських атак.

За його словами, він був роздратований, коли його викликали на церемонію. Олександр наголосив, що солдати потрібні на полі бою, а не в підвалі в центрі Сум.

“Мені не потрібні ці медалі чи ці документи”, – додав він.

Нагадаємо, на Вербну неділю, 13 квітня, росіяни балістичними ракетами атакували середмістя Сум. Унаслідок атаки понад 30 людей загинуло, з них – двоє дітей, ще 120 осіб зазнали поранень.

До слова, народна депутатка Мар’яна Безугла відреагувала на обстріл Сум і звернулася до головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського та командувача ТрО Ігоря Плахути стосовно скупчення військовослужбовців під час нагородження.

Слід зазначити, що міський голова Конотопа Артем Семеніхін звинуватив очільника Сумської ОВА у погодженні проведення у Сумах нагородження військовослужбовців. У цей час росіяни завдали ракетного удару по місту.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.