Візит Зеленського до ОАЕ відповідає рівню заступника міністра – Рейтерович
Фото: president.gov.ua
Візит Володимира Зеленського до Об’єднаних Арабських Еміратів відповідає рівню заступника міністра.
Про це в ефірі “Прямого” заявив керівник політико-правових програм ГО “Український центр суспільного розвитку” Ігор Рейтерович.
“Цей візит з самого початку був запланований, я так розумію, з такою метою, щоб показати якусь перемогу на зовнішньополітичному фронті: що, дивіться, ми спілкуємося, країна заможна, вони в нас зацікавлені, ми підписали якісь угоди. І важливо – полетів саме президент. Хоча я чув думку економістів, в першу чергу, і дипломатів, які говорили про те, що на подібний рівень угод достатньо було б замміністра направити. Тобто навіть не міністрів, а могли поїхати замміністри наші і якісь ці питання обговорити. Але чому? Тому що щось треба подати…”,- сказав Рейтерович.
Читайте також: Офіційний візит чи відпочинок? У Зеленського “домовились” про визнання українських водійських прав в ОАЕ. Але вони там визнані з 2007 року
Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський у межах візиту до Об’єднаних Арабських Еміратів провів зустріч з керівництвом Управління охорони здоров’я Дубая.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.