Новини

Влада “кошмаритиме” посадовців останніх чотирьох років, виводячи з-піду удару всіх, хто працював за часів Януковича – Герасимов

Влада “кошмаритиме” посадовців останніх чотирьох років, виводячи з-піду удару всіх, хто працював за часів Януковича – Герасимов

Нова влада збирається чинити тиск всіх, хто займав державні посади останні чотира роки, і тим самим вивести з-під удару всіх, хто працював на команду Януковича.

Про це в ефірі “Прямого” сказав народний депутат України від фракції “Європейська солідарність” Артур Герасимов.

“Вони (нова влада – ред.) збираються займатися “кошмаренням” тих людей, хто займав державні посади останні чотири роки. Тобто про команду Януковича забули. Дивіться, що коїться. З-під удару виводяться ті, хто вбивав людей на Майдані, ті, хто тоді працював на команду Януковича, – але саме останні чотири роки. Я ж не видумав ці чотири роки – наші спеціалісти аналізують тексти зараз. І саме ці люди зараз підпадають під удар. Чомусь хочуть люструвати суддів саме за останні чотири роки, виводячи з-під удару всіх, хто працював за часів Януковича”, – наголосив політик.

Раніше повідомлялося,що президент України Володимир Зеленський планує отримати особистий контроль над Нацгвардією.

Читайте також: Парламент шаленими темпами повертається до часів УРСР – Герасимов.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.