Влада кричить про масове скорочення чиновників, але мовчить про колосальні відшкодування для них – Таран
Заявляючи про масове скорочення чиновників, влада забуває сказати про колосальні виплати для них.
Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ситуація” повідомив політолог Віктор Таран.
“Ті лобістські речі, які зараз запускаються “слугами народу” вони не пожвавлюють економічний ріст, вони не дають додаткову можливість заробити, а навіть урізають те, що є. І звичайно в цих умовах індексація йде на рівні інфляції. Більше того, коли ми анонсуємо звільнення чиновників, чому ми забуваємо, що після звільнення вони отримають колосальні суми відкупних: відпускні і тому подібне. Великої економії не буде, бо вона компенсуються за рахунок таких от виплат. Тому бюджет реалістичний в умовах, якщо МВФ грошей не дасть, а швидше за все не дасть, а ми будемо вимушені велику частину коштів перенаправити на обслуговування зовнішнього боргу”, – наголосив він.
Нагадаємо, що Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет 31 жовтня оголосив про те, що до кінця року роботу втратять 18 449 чиновників. Від так найбільше держслужбовців скоротять в Черкаській та Одеській областях.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.