Влада обіцяла боротися з олігархами, натомість знищує ФОПів – Геращенко
Влада президента Володимира Зеленського обіцяла боротися з олігархами, а замість цього знищує ФОПів, ухвалюючи драконівські закони.
Про це заявила співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко під час засідання Погоджувальної Ради.
Вона закликала парламент ухвалити законопроєкти, які враховують позицію малого та середнього бізнесу і допоможуть йому вижити у період пандемії.
“Сьогодні біля Верховної Ради й уряду протест ФОПів. Спровокований цей протест “Слугами” і головою профільного комітету, який мав би допомагати ФОПам. Ми вимагаємо, щоб законопроєкт було ухвал”, – сказала народна депутатка.
“Бо “зелені” обіцяли боротися з олігархами, а поки що знищують ФОПів”, – підсумувала вона.
Нагадаємо, у Черкасах відмовились вводити карантин “вихідного дня”.
Раніше відмовились вводити карантин “вихідного дня” в Одесі та Рівному
У Києві введуть карантин “вихідного дня”: що не працюватиме
Нагадаємо, Кабмін ввів в Україні карантин “вихідного дня”, який стартує 14-15 листопада.
11 листопада, відбулась Всеукраїнська акція протесту рестораторів і представників бізнесу проти карантинних обмежень у вихідні дні.
ЯК ОСТАТОЧНО ЗНИЩИТИ МАЛИЙ І СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС В УКРАЇНІ: ЧИМ ЗАКІНЧИТЬСЯ КАРАНТИН “ВИХІДНОГО ДНЯ”
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.