Політика

Влада тисне на “Прямий”, бо він правдиво висвітлює її провали – Гай про нове засідання Нацради

Влада тисне на “Прямий”, бо він правдиво висвітлює її провали – Гай про нове засідання Нацради

Влада хоче закрити телеканал “Прямий”, бо він висвітлює правдиву ситуацію в Україні, що негативно впливає на її рейтинг.

Про це  в ефірі “Прямого” заявив громадський діяч, керівник благодійного фонду “Мир і КО” Мирослав Гай.

“У президента Зеленського падають рейтинги, в країні відбувається хаос і втрата управління і єдиний канал, який висвітлює правдиву інформацію щодо проваленого вакцинування, щодо великої смертності від COVID-19, щодо великих тарифів і абсолютно безграмотної і провальної політики в Мінську – приговорної політики, щодо капітуляції це такі канали, як “Прямий”, – заявив Гай.

За його словами, навіть закордоном українці розуміють, що незалежних медіа в Україні залишилось доволі мало.

“Є ще низка каналів, ми їх всі знаємо. Це невеликі канали, новинарні, які зараз все більше і більше отримують авдиторію. Тому, що глядач пересічний в Україні, і українець за кордоном – вони розуміють, що на інших каналах важче отримати правдиву інформацію”, – наголосив громадський діяч.

“Тому, що вони всі підконтрольні або олігархам, або безпосередньо контролюються з Офісу президента. Це все геть очевидно”, – додав Мирослав Гай.

Народний депутат від “Європейської Солідарності” Микола Княжицький заявив, що Тиск на “Прямий” є політичним переслідуванням влади незалежного медіа за його опозиційну політику під надуманим приводом.

Національною радою керує Офіс президента України – Костинський. 

Офіс президента через ДБР та Нацраду намагається закрити “Прямий” – Костинський

За словами Володимира Ар’єва політика влади щодо “Прямого” нагадує часи Януковича. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.