Влада відкрито займається демонтажем української державності – Горбач
Влада займається демонтажем української державності через дискредитацію правоохоронних органів.
Про це в ефірі “Прямого” заявив аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.
“Влада зараз займається демонтажем української державності. В тому числі через дискредитацію всіх правоохоронних органів. В тому числі через дискредитацію через норми кримінально-процесуального кодексу, які забов’язують правоохоронні органи реєструвати будь-яку дурну заяву та одразу порушувати кримінальне провадження. Це все дискредитує державу в очах громадян”, – заявив він.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.