Влада вже півтора місяця не може виплатити надбавки до зарплат українським медикам — Синютка
Влада півтора місяця не може виплатити надбавки до зарплат лікарям, за які проголосувала Верховна Рада України.
Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська солідарність” Олег Синютка.
“Я не розумію владу, яка не хоче допомогти власним медикам, яка в порядок денний вносить різноманітні речі, які точно не є актуальними і не є головними. А те, що стосується захисту лікарів, що стосується оборони держави і виведення економіки з кризи – воно в порядку денному відсутнє.
Більше того, мене дивує, що півтора місяця пройшло, як парламент доручив і проголосував виплатити трикратні заробітні плати лікарям. Я переконаний, що ми дотиснемо владу, щоб ці гроші були у медиків. Але, даруйте, півтора місяця, більше як два тижні від прийняття закону про державний бюджет… Владо, де гроші? Чому ви їх не даєте українським медикам? Знаєте, це не дивує, а це лякає, якщо влада так відноситься до власних людей”, – сказав політик.
Читайте також: Ініціативу “Європейської Солідарності” про захист медиків підтримали усі фракції, крім “Слуги народу”.
Нагадаємо, що раніше п’ятий президент України Петро Порошенко заявляв, що влада має закупити достатню кількість тестів на коронавірус, що б кожний громадянин, без будь-якої перешкоди, міг бути перевірений на наявність COVID-19.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.