Новини

Влада вже півтора місяця не може виплатити надбавки до зарплат українським медикам — Синютка

Влада вже півтора місяця не може виплатити надбавки до зарплат українським медикам — Синютка

Влада півтора місяця не може виплатити надбавки до зарплат лікарям, за які проголосувала Верховна Рада України.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська солідарність” Олег Синютка.

“Я не розумію владу, яка не хоче допомогти власним медикам, яка в порядок денний вносить різноманітні речі, які точно не є актуальними і не є головними. А те, що стосується захисту лікарів, що стосується оборони держави і виведення економіки з кризи – воно в порядку денному відсутнє.

Більше того, мене дивує, що півтора місяця пройшло, як парламент доручив і проголосував виплатити трикратні заробітні плати лікарям. Я переконаний, що ми дотиснемо владу, щоб ці гроші були у медиків. Але, даруйте, півтора місяця, більше як два тижні від прийняття закону про державний бюджет… Владо, де гроші? Чому ви їх не даєте українським медикам? Знаєте, це не дивує, а це лякає, якщо влада так відноситься до власних людей”, – сказав політик.

Читайте також: Ініціативу “Європейської Солідарності” про захист медиків підтримали усі фракції, крім “Слуги народу”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЩОДНЯ КОРОНАВІРУСОМ ІНФІКУЮТЬСЯ ДЕСЯТКИ ЛІКАРІВ, А МОНОБІЛЬШІСТЬ ЗЕЛЕНСЬКОГО НЕ КВАПИТЬСЯ З УХВАЛЕННЯМ ЗАКОНУ ЩОДО ОБОВ’ЯЗКОВОГО СТРАХУВАННЯ МЕДИКІВ – ГЕРАЩЕНКО

Нагадаємо, що раніше п’ятий президент України Петро Порошенко заявляв, що влада має закупити достатню кількість тестів на коронавірус, що б кожний громадянин, без будь-якої перешкоди, міг бути перевірений на наявність COVID-19.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.