Володіння власним авто – це минуле, майбутнє за “шерінгом” – Длігач
Мати власну автівку – це не про майбутнє. Про майбутнє – це shering, спільне використання автівок і більше користування громадським транспортом.
Про це в ток-шоу “Ситуація” заявив доктор економічних наук, стратег і футуролог Андрій Длігач.
“З точки зору майбутнього, мати власну автівку – це не про майбутнє. Про майбутнє – це shering, спільне використання автівок, це більше користування громадським транспортом”, – сказав Длігач.
За його словами, звичайно є ситуації, коли автомобіль вкрай важливий.
“Проте, наша свідомість про те, що чоловік повинен мати автівку інакше він не чоловік, – це дурість, яку в нас заклали в часи старого суспільства. Немає такої кількості автівок, наприклад, у Сінгапурі. Немає такої вимоги, як для людини, щоб обов’язково в тебе була автівка, інакше ти не людина”, – завершив футуролог.
Нагадаємо, уряд ухвалив другий законопроект з пакету законів стосовно авто на єврономерах – “Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.