“Вони досі там. 70 заручників Кремля” – у Києві вивісили плакат на підтримку політв’язнів
У Києві на алеї Героїв Небесної Сотні вивісили плакат із написом “Вони досі там. 70 заручників Кремля” на підтримку українських політв’язнів в Росії.
Про це повідомляє Радіо.Свобода.
Банер розмістили на пішохідному мосту над алеєю Героїв Небесної Сотні. Ініціаторами акції є Комітет солідарності з кримськими політв’язнями.
Відомо, що плакат висітиме під час урочистостей до Дня Незалежності.
Спочатку планувалося вивісити два плакати (інший мав бути спрямований у бік урядового кварталу), але виникли проблеми з поліграфією.
Правозахисниця Марія Томак розповіла, що плакат із написом “Що ви зробили сьогодні для їхнього звільнення?” планують повісити пізніше.
Раніше “Прямий” повідомляв, що Денісова закликала Канаду ввести додаткові обмеження проти близького оточення Путіна заради звільнення українських політв’язнів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.