“Вперше чую”: Парубій заперечив наявність вогнепальної зброї в активістів Майдану
Голова Верховної Ради VIII скликання Андрій Парубій заперечив наявність зброї в активістів Революції Гідності чи стрілянину по силовиках 18 лютого 2014 року.
Про це він заявив під час судового засідання, яке транслював “Прямий”.
На запитання щодо зброї в активістів Парубій відповів, що не бачив вогнепальної зброї і що йому не доповідали про наявність зброї в учасників протесту.
“Мирний протест. Ми йшли пікетувати… Ми розпочали цей рух, напевно, о 09:30-10:00. Вперше чую про вогнепальну зброю та стрілянину по силовиках 18 лютого”, – наголосив Парубій.
Колишній спікер також додав, що не бачив актів насильства з боку протестувальників по відношенню до силовиків.
“Я не займався розслідуванням, я займався захистом протестуючих”, – зазначив Парубій.
Президент Володимир Зеленський заявив, що “вивчить питання” щодо переговорім нібито Труби з Богданом.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.