Новини

“Вперше чую”: Парубій заперечив наявність вогнепальної зброї в активістів Майдану

“Вперше чую”: Парубій заперечив наявність вогнепальної зброї в активістів Майдану

Голова Верховної Ради VIII скликання Андрій Парубій заперечив наявність зброї в активістів Революції Гідності чи стрілянину по силовиках 18 лютого 2014 року.

Про це він заявив під час судового засідання, яке транслював “Прямий”.

На запитання щодо зброї в активістів Парубій відповів, що не бачив вогнепальної зброї і що йому не доповідали про наявність зброї в учасників протесту.

“Мирний протест. Ми йшли пікетувати… Ми розпочали цей рух, напевно, о 09:30-10:00. Вперше чую про вогнепальну зброю та стрілянину по силовиках 18 лютого”, – наголосив Парубій.

Колишній спікер також додав, що не бачив актів насильства з боку протестувальників по відношенню до силовиків.

“Я не займався розслідуванням, я займався захистом протестуючих”, – зазначив Парубій.

Нагадаємо, у мережі оприлюднили аудіозапис, де очільнику Державного бюро розслідувань Роману Трубі радять “не перейматися” справами Майдану.

Також в інтернеті з’явився аудіозапис, на якому чутно, як глава Державного бюро розслідувань Роман Труба “радиться” з главою офісу президента Андрієм Богданом щодо наступного виклику до ДБР п’ятого президента України Петра Порошенка. 

Президент Володимир Зеленський заявив, що “вивчить питання” щодо переговорім нібито Труби з Богданом.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.