Впровадження енергоефективних заходів в ОСББ дозволило скоротити споживання газу вчетверо – Зубко
ОСББ за два роки впровадження енергоефективних заходів змогли зменшити споживання газу в чотири рази.
Про це заявив віце-прем’єр міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Генадій Зубко в ефірі “Прямого”.
“Сьогодні місцеве самоврядування більш відповідально підійшло до опалювального сезону. Ми від уряду зробили ті речі, які стосуються різниці в тарифах, передали кошти, допомогли реструктуризувати борги та інше. Тепер місцеве самоврядування повинне виконати свої забов’язання. Ми не кажемо про вартість газу, а про те, яким чином можна зменшити рахунки. Ми показали на прикладі ОСББ, які за два роки впровадження енергоефективних заходів змогли зменшити споживання газу в чотири рази. В перший рік за рахунок встановлення індивідуальних опалювальних пунктів, які дозволяли регулювали подачу тепла і не плати за зайве тепло. А другий рік – це повна комплексна модернізація, яка була підтримана за рахунок теплих кредитів і за рахунок муніципальної програми “70/30″”, – сказав Зубко.
Нагадаємо, Генадій Зубко зазначав, що в Україні є унікальні голови ОСББ, які навіть запустили реверсну подачу тепла.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.