“Впустив ОПЗЖ в наш дім”: ультрас “Динамо” поглузували з Суркісів через санкції проти проросійських телеканалів
Фото: Facebook
Ультрас київського “Динамо” іронічно відреагували на запровадження санкцій проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака, на якого записані телеканали “112 Україна”, Zik та NewsОne.
Про це йдеться на Facebook-сторінці київських ультрас.
“Висловлюємо щирі співчуття родині Суркісів, яка тепер не зможе на матчах Динамо рекламувати ватні антиукраїнські канали”, – зазначається в заяві фанатів “Динамо”.
Як відомо, 2 лютого Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти нардепа від ОПЗЖ та соратника Віктора Медведчука Тараса Козака і контрольованих ним телеканалів каналів “112-Україна”, NewsOne, ZIK – “Новий формат”, “Аріадна ТВ”, “ТВ Вибір”, “Партнер ТВ” та “Лідер ТВ”, “ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ “112-ТВ”, “НОВИНИ 24 ГОДИНИ”, “Нові комунікації”.
Міністр культури України Олександр Ткаченко назвав телеканали проти яких ввели санкції, є іноземною пропагандистською машиною.
ЗІПСОВАНЕ “СВЯТО”: ЯК ЗЕЛЕНСЬКИЙ СВОЇМИ “САНКЦІЯМИ” ПІДВИЩУЄ РЕЙТИНГ МЕДВЕДЧУКА
Володимир Зеленський заявив, що санкції проти проросійських телеканалів – це боротьба за європейські цінності.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.