Втрата довіри: українська влада опинилась на роздоріжжі
Джерело: Facebook-сторінка автора
Роздоріжжя. Внаслідок падіння довіри до влади вона має два шляхи.
Перший — той, яким вона іде зараз. Оголошувати опонентів – “сектою”, щодня ширити темники ненависті, придумувати версії одну фантастичнішу іншої, як “у всьому винен Порошенко” (віднедавна ще і Байден).
От тільки ненависть до опонентів владні речники (не буду і не хочу кидатись кліше типу “ботоферма”) культивують без упину, без огляду на війну. А довіра все падає і падає.
Отже, цей шлях — в нікуди. Але мишки вперті, і кактус продовжують їсти.
Хоча є ж ще і другий шлях.
Так, саме коаліція та уряд єдності.
Щось подібне виникло зі страху у лютому-березні 2022. Але той досвід показав, що таки потрібне оформлення стосунків. Бо як пройшов (завдяки звитязі ЗСУ) переляк — і “мишки” взялися за своє.
Недарма “уряд єдності” за традицією формується у демократичних країнах:
– різні інтереси, сили та уми офіційно всаджуються не просто в один човен, а біля одного керма,
– домовлятись доводиться,
– бо спільна не лише влада, а й відповідальність.
Але у президентському офісі продовжують сподіватися на “фарт Зеленського”, на “пропєтляєм”, на “хуже не будєт” і “авось крівая вивєзєт”.
А що, якщо ні?
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
• Матеріали, що публікуються в розділі “ДУМКИ”, відображають думку автора публікації, який несе повну відповідальність за вірогідність інформації.
• Редакція prm.ua може не поділяти думки, викладені в авторському матеріалі.
• Власник вебсторінки в розділі “ДУМКИ” є автор публікації.