Стрічка новин

Як працюватимуть заклади освіти з 25 січня: роз’яснення МОН

Як працюватимуть заклади освіти з 25 січня: роз’яснення МОН

З 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236. Водночас додаткові обмеження, встановлені на період 8-24 січня, втрачають силу і заклади освіти зможуть відновити свою роботу.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

У відомстві зазначили, що з понеділка свої двері знову відкриють заклади загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти, університети та ПТУ можна буде відвідувати тільки групами з не більше 20 осіб.

Якщо на самоізоляції перебуватиме половина здобувачів освіти та персоналу, то такий заклад відправлятимуть на карантин. Також у закладах освіти забороняється проводити заходи за участі дітей з більш ніж однієї групи чи класу та з глядачами.

Крім того, студентам, які прибувають на навчання з країн “червоної зони”, необхідно проходити самоізоляцію. Під самоізоляцію потрапляють і ті, хто прибув з ОРДЛО та Криму. Однак ця норма не застосовується, якщо немає підстав вважати, що особа контактувала з хворим на COVID-19.

Раніше Міністерство охорони здоров’я повідомило, що не планує продовження після 24 січня посилених карантинних обмежень, запроваджених для боротьби з розповсюдженням коронавірусу.

У МОЗ пояснили, які товари можна продавати під час локдауну.

Крім того, в уряді повідомили кому дозволять працювати у період жорсткого карантину. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.