Якщо Україна братиме участь у сесії ПАРЄ, то продемонструє Європі, що з усім згодна – Смолій
Фото: Facebook
Якщо Україна братиме участь у сесії ПАРЄ, то продемонструє Європі, що з усім згодна.
Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України” розповів політичний експерт Андрій Смолій.
“Неоднозначне питання. Тому однозначної і стовідсоткової відповіді в мене на нього немає. Але все ж таки я станом на сьогодні схиляюся на те, що Україна, зважаючи на ту ситуацію, яка відбулася, якщо я не помиляюся, в червні цього року, Україна все ж таки не мала б брат участь на цьому засіданні до того моменту, поки дійсно ті важливі речі, про які говорила Україна весь цей час, не будуть хоча б враховані. Чому? Тому що, з іншої сторони, якщо ми будемо брати участь беззаперечно, ми фактично покажемо і нашим європейським партнерам, і тим делегатам, які є у ложі ПАРЄ, що ми абсолютно з усім згодні, що ми просто мовчазні, по суті, свідки, які там сидимо і натискаємо на кнопочки”, – розповів він.
Читайте також: Делегація Росії у ПАРЄ влаштовує антиукраїнські пікети біля будівлі Ради Європи – Гончаренко.
Нагадаємо, у Страсбурзі стартує сесія ПАРЄ, на якій не буде української делегації.
Раніше повідомлялось, що з 30 вересня Україна може втратити будь-яке представництво в Парламентській асамблеї Ради Європи.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.