Є інформація про підготовку зустрічі тет-а-тет Зеленського і Путіна і прямих переговорів з ОРДЛО – Погребиський
Влада готується до прямих переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним, і до примирення з бойовиками ОРДЛО.
Про це в ефірі “Прямого” сказав ветеран АТО і громадський діяч Олександр Погребиський.
“Є непідтверджена інформація про підготовку розмови віч-на-віч Зеленського і Путіна. Сам президент України вчора лише підтвердив можливість таких перемовин. Також існує ризик того, що під час зустрічі тет-а-тет будуть укладені сепаратні домовленості”, – сказав ветеран.
Погребиський додав, що наразі йде підготовка до перемовин з бойовиками на окупованих територіях Донбасу задля “примирення” з ними.
“У мене також є інформація про те, що є команда готуватись до перемовин з представниками ОРДЛО, готувати майданчики для так званого “примирення” через дипломатію, гуманітарні заходи. Тому, я не виключаю, що 9 грудня ми дізнаємось про двосторонні домовленості між Путіним і Зеленським, які будуть прикриватись Нормандською зустріччю, що відбудеться за участю ще двох держав”, – зазначив громадський діяч.
Нагадаємо, 25 листопада президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.
Читайте також: Зеленський створює штучний мир для свого електорату – Погребиський.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.