“ЄС”, “Голос” та “Батьківщина” закликають українців вийти 8 грудня на Майдан проти капітуляції
Фракції “Європейська Солідарність”, “Голос” та “Батьківщина” закликають усіх небайдужих українців вийти на акцію проти капітуляції.
Відповідне звернення на сторінці у мережі Facebook оприлюднив народний депутат України Андрій Парубій.
УКРАЇНЦІ!
Зважаючи на доленосні виклики, які сьогодні стоять перед Україною, напередодні Нормандської зустрічі необхідно нагадати владі про “червоні лінії” – вимоги українського народу, які ніхто не має права зігнорувати:
➢ Жодних компромісів щодо унітарної держави і ніякої федералізації.
➢ Жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу.
➢ Жодних політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виконання умов безпеки і деокупації. Зокрема, виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном.
➢ Жодних компромісів щодо деокупації та повернення Криму в Україну.
➢ Жодного припинення міжнародних судових процесів проти Росії.
Закликаємо усіх українців, усі державницькі політичні сили, громадські організації 8 грудня о 13:00 вийти на Майдан Незалежності щоб продемонструвати нашу єдність та рішучість в боротьбі за Україну.
Разом – до Перемоги!
Партія “Європейська Солідарність”
Політична Партія “Голос”
Всеукраїнське об‘єднання “Батьківщина”
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.
