“ЄС” пропонує на позачерговому засіданні Верховної Ради ухвалити заяви про річницю Революції Гідності і річницю анексії Криму – Геращенко
Фракція “Європейської Солідарності” пропонує провести позачергове засідання Верховної Ради і ухвалити заяви про річницю Революції гідності і річницю анексії Криму.
Про це сказала співголова фракції Ірина Геращенко під час виступу з трибуни парламенту.
“Я до хвилини пам’ятаю 18 лютого 2014 року, коли вулиця Грушевського була перекрита беркутівцями і автозаками, а депутати від опозиції, які йшли до парламенту нам же стріляли в ноги. Тодішня влада розповідала нам, погрожуючи, що ви всі будете відповідати за те, що ви в опозиції. Вони хизувалися своєю самовпевненістю, але Майдан постав через брехню влади і через те, що влада змінила зовнішній курс. Саме біля Маріїнського палацу в Марїїнському парку і на Кріпосному провулку 18 лютого розпочалися перші масові вбивства майданівців. І перша моя усвідомлена смерть – це 20- ти річний Саша Плеханов, з мамою якого відмовилася зустрітися пані Венедіктова, нинішня голова ДБР. Так само не знайшов часу зустрітися з мамою Саші Плеханова голова Верховної Ради”, – сказала Геращенко.
“Я хочу сказати, що шість років тому так само влада вважала, що вона назавжди, надовго і вона безкарна. Але, на жаль, сьогодні дуже багато уроків забувається, і ми відчуваємо подих реваншу. Реванш, який погрожує родинам загиблих Небесної сотні. Тому наша політична сила пропонує цього тижня провести позачергове засідання парламенту, на якому прийняти дві важливі заяви: Про річницю Революції гідності і річницю анексії Криму. Нагадати вам, що ордени, які Путін видав “За возвращение Крыма”, датовані 20 лютим 2014 року”, – наголосила парламентар.
Раніше лідер “ЄС”, п’ятий президент України Петро Порошенко оголосив, що партія не дозволить, щоб події 2014 року влада називала державним переворотом.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.