“ЄС” вимагає від Зеленського повернути війська на позиції, з яких вони були відведені – Герасимов
Фракція “Європейська Солідарність” вимагає від президента Зеленського виконати обіцянку і повернути українські підрозділи на позиції, які були втрачені унаслідок так званого “розведення військ”.
Про це заявив на брифінгу у Верховній Раді співголова фракції Артур Герасимов, трансляцію вів “Прямий”.
“Європейська солідарність” звертається до Зеленського і вимагає терміново повернути війська на позиції, з яких вони були відведені в рамках так званого розведення. І вимагаємо від пана Зеленського терміново виконати його власну обіцянку, що у разі загострення війська будуть повернуті на позиції. Крім цього ми звертаємося до влади з вимогою терміново звернутися до Ради безпеки ООН і на зібраному з цього приводу засіданні обговорити цю ситуацію з наступом російських окупаційних військ на наші позиції.
Також звертаємось до нинішньої влади з вимогою терміново звернутися до наших міжнародних партнерів – Німеччина, Франції, США, з вимогою не тільки зберегти санкції проти країни-агресора, а й значно їх підсилити.
Ми всі чули, що пропонуються спільні патрулі. Ми всі чули, що пан Зеленський побачив мир в очах Путіна. Сьогодні вранці ми чітко побачили, що в очах Путіна – війна. І вимагаємо від Зеленського позбутися ілюзій”, – заявив Артур Герасимов.
П’ятий президент та лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко заявив, що наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.
Нагадаємо, що 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій із застосуванням всіх видів зброї, включаючи артилерію калібру 152 мм, міномети 120 мм.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.