“Європейська Солідарність” ініціює позачергове засідання Ради для вшанування Героїв Небесної Сотні та у зв’язку з річницею вторгнення російських окупантів в Крим
Фракція “Європейська Солідарність” ініціює проведення позачергового засідання Верховної Ради України для вшанування Героїв Небесної Сотні, а також у зв’язку з початком анексії Криму Російською Федерацією.
Про це під час Погоджувальної ради заявила співголова фракції Ірина Геращенко, передає пресслужба партії “ЄС”.
“До керівництва парламенту ми звертаємось з ініціативою провести позачергове засідання парламенту цього тижня для того, що ухвалити дві важливі постанови – це заява Верховної Ради у зв’язку із шостою річницею початку Євромайдану, так само звернення Верховної Ради, підписане представниками всіх фракцій, щодо анексії Криму – це буде наша відповідь відносно того, що відбувається зараз зі спробою переписати нашу новітню історію”, – наголосила Ірина Геращенко.
Нагадаємо, що родини Героїв Небесної Сотні постраждалих під час подій Революції Гідності та її активних учасників, ветеранів російсько-української війни, обурені ознаками реваншу диктатури, які стають дедалі більш демонстративними в сьогоднішній Україні.
“ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” ЗАКЛИКАЄ ІНШІ ФРАКЦІЇ ПІДТРИМАТИ ВИМОГИ РОДИН ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
Нагадаємо, що Депутатам “Європейської Солідарності” вдалося добитися реєстрації в ДБР заяви родин Героїв Небесної Сотні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.