Європейський Союз змусив Бельгію платити щоденний штраф за повільний інтернет
Європейський суд наказав Бельгії виплачувати штраф в розмірі п’ять тисяч євро на день, доки повністю не буде виконана європейська директива про розгортання швидкого інтернету в Брюссельському столичному регіоні.
Про це повідомляє “Європейська правда“.
У 2014 році Європейський парламент і Рада ЄС ухвалили директиву, яка спрямована на сприяння і стимулювання розгортання високошвидкісних мереж електронного зв’язку. Директива встановлює мінімальні вимоги, що стосуються будівельних робіт і фізичної інфраструктури. Держави-члени повинні були впровадити директиву у своє національне законодавство не пізніше 1 січня 2016 року.
За неспроможність Брюсселя зробити це Європейська комісія подала в суд на Бельгію два роки тому.
Єврокомісія спершу хотіла стягувати з Бельгії добовий штраф в розмірі 54 639 євро, але згодом скоротила свою вимогу.
Своїм рішенням Суд постановив, що Бельгія не виконала зобов’язань за директивою.
“Суд, оцінивши серйозність і тривалість порушення, зобов’язує Бельгію виплатити комісії, починаючи з дати винесення рішення і доки ця держава-член не припинить порушення, щоденний штраф у розмірі 5 тисяч євро”, – йдеться у рішенні.
Нагадаємо, з 1 жовтня 2019 року в Україні набудуть чинності нові будівельні норми, відповідно до яких у кожному готельному номері повинен бути доступ до інтернету та телебачення, що повинно враховуватися на стадії проектування готелю. Відповідна норма міститься у нових змінах до ДБН “Готелі”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.