Юрист-міжнародник розповів, що дасть Україні арешт майна “Газпрому” у Швейцарії

Юрист-міжнародник розповів, що дасть Україні арешт майна “Газпрому” у Швейцарії

“Газпром” програв апеляцію та його активи у Швейцрії заарештовано і цю новину можна позначити, як позитивну для України.

Про це в ефірі “Прямого” заявив юрист-міжнародник Євген Пронін.

“Вже були стягнення і була перемога “Нафтогазу” у Стокгольмському арбітражі. “Газпром” програв апеляцію. Я вважаю, що потрібно залучати радників, в тому числі навіть кращих міжнародних радників, які більше практикують у Лондонському та Стокгольмському арбітражі. Та мати надію на виконавчу службу, бо вона там працює набагато краще ніж в Україні”, – сказав юрист.

Він наголосив, що не слід дорікати на виконавчу службу України в плані стягнень з “Газпрому”, бо на території України була стягнута велика сума коштів з підприємств з яких це можна було зробити.

“Також був відновлений арешт активів “Газпрому” у Швейцарії. Арешт активів на цій стадії тягне за собою як мінімум їх реалізацію. Тому цю новину позначити зі значком плюс”, – додав він.

Раніше “Прямий” повідомляв, що у рамках виконання рішення Стокгольмського арбітражу Україна вже стягнула з російського “Газпрому” понад 100 млн гривень.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.