З 15 квітня в Києві дозволили роботу літніх майданчиків біля кафе та ресторанів
Фото: REUTERS
Київська влада дозволила монтаж літніх майданчиків біля закладів громадського харчування з 15 квітня.
Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА).
Згідно з повідомленням, у Києві з 15 квітня дозволяється монтаж літніх майданчиків біля закладів харчування.
Зазначається, що укласти договір пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою можна онлайн у Центрі надання адміністративних послуг.
“Однак варто зазначити, що наразі літні майданчики не можуть приймати відвідувачів, адже відповідно до протиепідемічних обмежень, які діють у столиці, заклади громадського харчування працюють лише на винос та доставку”, – зауважили у пресслужбі.
У КМДА також нагадали, що Київрада розширила пільги та преференції для малого і середнього бізнесу столиці, який постраждав через пандемію. Так, на період дії карантинних обмежень зменшено розмір пайової участі власникам майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства, у тому числі сезонних та відкритих майданчиків. Внесок становитиме одну гривню, незалежно від розміру пайової участі, визначеного у договорах.
Нагадаємо, місцева влада Києва продовжила карантин до 30 квітня.
Також зазначимо, в Україні станом на 15 квітня 2021 року зафіксували 16 427 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 628 дітей та 383 медпрацівники.
Крім того, Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) оновило розподіл карантинних зон. Показник госпіталізацій хворих із COVID-19 перевищено у 19 областях та в Києві, на червоному рівні знаходяться столиця та 12 областей.