З 2 по 5 квітня на Донбасі зафіксовано 1550 порушень режиму “тиші” – звіт ОБСЄ
Фото: Twitter
З 2 по 5 квітня Моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 1550 випадків порушення режиму припинення вогню на Донбасі.
Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.
1424 порушення було зафіксовано у Донецькій області та 126 – у Луганській. Окрім того, на Донеччині за цей період було зафіксовано 281 вибух.
900 цих порушень режиму припинення вогню сталися у ніч з 2 на 3 квітня в районі на південь від окупованої Горлівки.
У Луганській області з вечора 2 квітня по вечір 5 квітня Місія зафіксувала 126 порушень режиму припинення вогню, усі – вибухи невизначеного походження. Більшість цих вибухів (79) було зафіксовано ввечері 2 квітня у районах на північ від окупованої Кадіївки та на південному сході підконтрольної уряду Попасної.
Як повідомлялось, окупанти на Донбасі блокують роботу спостерігачів ОБСЄ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.