Війна

З лав ЗСУ звільнений 41 генерал з початку повномасштабної війни: у чому причина

З лав ЗСУ звільнений 41 генерал з початку повномасштабної війни: у чому причина

Фото: УІНП

З початку повномасштабної війни до 1 серпня 2024 року за станом здоров’я з військової служби в запас звільнився 41 генерал.

Про це у відповідь на запит “Радіо Свобода” повідомили у Головному управлінні комунікацій ЗСУ.

“За інформацією, наданою Кадровим центром Збройних Сил України, повідомляється наступне: за час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, в період з 24.02.2022 по 01.08.2024 з військової служби у запас за станом здоров’я звільнена 41 особа вищого офіцерського складу” – йдеться у відповіді на запит щодо того, скільки генералів списалися в запас за висновком військово-лікарських комісій.

Як повідомлялося, генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко, який керував обороною Миколаєва на початку повномасштабного вторгнення, звільняється зі служби. Зараз він проходить необхідне лікування.

Нагадаємо, начальник штабу бригади Нацгвардії “Азов” Богдан Кротевич звернувся у Держбюро розслідувань із закликом провести розслідування щодо одного з бойових генералів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.