З початку війни окупанти зруйнували в Україні понад 600 медзакладів
Фото: Маріупольська міська рада
З початку війни російські війська вже зруйнували 616 медичних закладів, з них 101 – повністю. На їх відновлення потрібно 32 млрд грн.
Про це повідомяє уповноважена Верховної ради України з прав людини Людмила Денісова.
“Лише на Чернігівщині, яка перебувала в окупації протягом місяця, російські війська вщент зруйнували 8 лікарень та ще 37 пошкодили”, – розповіла вона.
За словами Денісової, збитки оцінюються в понад 2 млрд грн. Крім того, в Україні пошкоджено 375 аптек.
Нагадаємо, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.
Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.
До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину, як вимушений крок в умовах війни.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.