Новини

З початку війни окупанти зруйнували в Україні понад 600 медзакладів

З початку війни окупанти зруйнували в Україні понад 600 медзакладів

Фото: Маріупольська міська рада

З початку війни російські війська вже зруйнували 616 медичних закладів, з них 101 – повністю. На їх відновлення потрібно 32 млрд грн.

Про це повідомяє уповноважена Верховної ради України з прав людини Людмила Денісова.

“Лише на Чернігівщині, яка перебувала в окупації протягом місяця, російські війська вщент зруйнували 8 лікарень та ще 37 пошкодили”, – розповіла вона.

За словами Денісової, збитки оцінюються в понад 2 млрд грн. Крім того, в Україні пошкоджено 375 аптек.