За рік “Бориспільский експрес” перевіз майже мільйон пасажирів
Голова правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов повідомив, що залізничним експресом “Київ-Бориспіль” скористалось майже 1 мільйон пасажирів.
Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці“.
“Упевнений, зараз ніхто не сперечатиметься, що експрес до аеропорту “Бориспіль” потрібен. За перший рік роботи він здійснив близько 10 тис. рейсів та перевіз майже мільйон пасажирів. І це безперечний доказ успішності цього проєкту.”
Рекордну кількість пасажирів експреси перевезли у серпні та вересні цього року – 98 та 107 тисяч відповідно
За словами Кравцова, “Укрзалізниця” і надалі планує розвивати цей проєкт. Наступна зупинкова платформа для експресу буде збудована на станції Видубичі, де зараз залізничники завершують реконструкцію.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.