Закон про дезінформацію стане потужною зброєю для знищення нелояльних до влади медіа – Мухарський
Ухвала законопроєкту про протидію дезінформації покладе початок знищенню нелояльних до влади ЗМІ та блогерів.
Про це в ефірі “Прямого” сказав телеведучий Антін Мухарський.
“Ці пані та панове не будуть церемонитись зі своїми конкурентами, як ми, приміром, церемонилися з ними. Це буде відкрита війна. Канали будуть знищуватися. Ця війна буде непримиренною. У них, звичайно, більше ресурсів, у них є закон. Як каже старовинне прислів’я: “друзям все, а ворогам закон”. І це буде той ціпок, та сокира або навіть міна 120-го калібру, яка летітиме в нас, незалежних блогерів. Вони знають, адже самі використовували методи інформаційної війни і зараз просто отримують гіперпотужну зброю для боротьби з конкурентами”, – сказав телеведучий.
Депутат “Європейської Солідарності” Микола Княжицький заявив, що законопроєкт про запобігання дезінформації підштовхує Україну на до тоталітаризму російського та китайського зразка.
Диктаторський законопроєкт про дезінформацію: як влада планує взяти під контроль усі українські ЗМІ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.