Спорт

Збірна України з футзалу перемогла Афганістан і вийшла до плейоф Чемпіонату світу

Збірна України з футзалу перемогла Афганістан і вийшла до плейоф Чемпіонату світу

Фото: АФУ

Збірна Україна з футзалу перемогла команду Афганістану у вирішальному матчі за вихід до плейоф Чемпіонату світу.

Гра завершилася з рахунком 4:1, однак суперник чинив гідний опір і до фінального свитка намагався схилити хід подій на свій бік, випустивши за рахунку 3:1 п’ятого польового гравця замість воротаря.

Голоми відзначилися українці Жук (з пенальті), Абакшин, Зварич, та Корсун, а єдиний м’яч Афганістану записав на свій рахунок Голамі.

Наступний матч наша національна команда проведе 24 вересня проти збірної Нідерландів у столиці Узбекистану Ташкенті.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.