Війна

Збройні сили на півдні знищили чотири склади з боєприпасами окупантів

Збройні сили на півдні знищили чотири склади з боєприпасами окупантів

Фото: Reuters

Минулої доби підрозділи ракетних військ та артилерії на півдні виконали близько 150 вогневих завдань і завдали авіаударів по скупченнях живої сили та техніки окупантів.

Зокрема, було знищено 8 окупантів, 2 танки, реактивну систему залпового вогню “Град”, інженерну машину розгородження ІМР-1, 9 одиниць автобронетехніки, 4 склади з боєприпасами (у Баштанському та Бериславському районах), 6 залізничних цистерн з пальним. мастильними запасами ворожої армії.

Крім того, було пошкоджено 1 танк, 5 одиниць автобронетехніки, реактивну систему залпового вогню “Град” і гаубиця Д-20, що буксирується.

Також повідомляється, що корабельне угруповання окупантів у Чорному морі зараз налічує 7 кораблів, серед яких 1 ВДК та 1 надводний ракетоносій із вісьмома “Калібрами” на борту.

Раніше українські військові завдали вдалого удару по російських окупантах у Херсоні й влучили в їхні системи ППО.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.