Війна

Збройні сили збили під Бахмутом літак окупантів

Збройні сили збили під Бахмутом літак окупантів

фото: facebook НГУ

У четвер, 3 листопада, українські військові знищили російський літак та спостережний пункт окупантів.

Про це повідомляють Сухопутні війська ЗСУ.

“Наші військові збили під Бахмутом літак російських окупантів”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, як повідомляють українські прикордонники, в Донецькій області їм вдалося знищити командно-спостережний пункт загарбників.

“Противник облаштувався в одному з будинків захопленого населеного пункту. Розвідували ворожу позицію та корегували вогонь з повітря”, – йдеться на сайті ДПСУ.

Як результат, вогнем зі 120-мм мінометів прикордонники знищили командно-спостережний пункт російсько-окупаційних військ.

Тим часом російські війська під Бахмутом женуть в атаки два так звані штрафні батальйони. За даними Офісу президента, окупаційні війська почали формувати штрафбати з людей, які вже були засуджені в ході цієї війни – як зі звичайних кримінальників, так і військовослужбовців.

Крім того, голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що 23 жовтня росіяни підступно обстріляли лікарню в Бахмуті, будівля частково пошкоджена.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.