“Зелена” влада позбавляє підприємців можливості виживати — Синютка про карантин “вихідного дня”
Карантин “вихідного дня” сильно вдарить по бізнесу, зокрема по закладах харчування і невеликим магазинам, які більшу частину прибутку отримують саме в суботу і неділю.
Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка.
“Виглядає так, ніби п’ять днів у Львові немає коронавірусу, а у вихідні COVID-19 виходить на стежку війни й всім треба ховатися. Це було б смішно, якби не було так сумно”, – сказав політик.
Синютка також наголосив, що карантин “вихідного дня” дуже сильно вдарить по малому і середньому бізнесу, який сьогодні є не стільки прибутковою, скільки соціальною галуззю.
“Ми ж розуміємо, що ресторани, маленькі магазини, громадське харчування, промислові ринки – це ті об’єкти, які на вихідні отримують левову частку виторгу. І цей виторг не для того, щоб мати мегаприбутки, а для того, щоби вижити. Адже бізнес вже став не прибутковою, а соціальною галуззю. Завдання бізнесу сьогодні – щоби люди не залишились без копійки. І рішення, яке прийняла “зелена влада” щодо заборони роботи в суботу і неділю, дуже вдарить по бізнесу”, – зазначив депутат.
Раніше у ЗМІ повідомили, що Карантин “вихідного дня” в Україні триватиме до 31 грудня.
Нагадаємо, Кабмін ввів в Україні карантин “вихідного дня”, який стартує 14-15 листопада.
11 листопада, відбулась Всеукраїнська акція протесту рестораторів і представників бізнесу проти карантинних обмежень у вихідні дні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.