Зеленський хоче, щоб в Україні не було дитячих інтернатів
Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою в День усиновлення, що відзначається 30 вересня, зустрівся з батьками-усиновителями, опікунами, прийомними батьками та батьками-вихователями.
Про це повідомляється на сайті Офісу президента України.
“Ви робите велику справу, яку, на жаль, не робить наша держава. Не робить у достатній мірі – так, як це має бути у нормальній, демократичній європейській країні”, – заявив Зеленський.
Він нагадав, що нині в нашій країні понад 700 інтернатних закладів, і зазначив, що підтримує ідею реформування інтернатної системи утримання та виховання дітей і формування сімейної політики держави, спрямованої на підтримку родини.
“Там дуже багато діточок. І, звісно, наше бажання – щоб інтернатів зовсім не було. Діти повинні бути в сім’ях – жити, рости та відчувати себе звичайними щасливими дітьми”, – наголосив Зеленський.
Як приклад ефективності сімейної форми виховання він згадав відомих зірок і визначних особистостей світового масштабу, які виховувалися прийомними батьками й досягли значних успіхів у різних галузях.
“Ми знаємо багато західних прикладів зірок, великих людей, які виховувалися прийомними батьками чи батьками-вихователями. Але вони зростали у родинах, які стали справді їхніми. Тому я хочу і вам подякувати, бо ви справжні батьки дітей, яких виховуєте, і ви дуже допомагаєте державі. А ми хочемо допомогти вам”, – сказав президент.
Нагадаємо, сьогодні Володимир Зеленський схвалив Цілі сталого розвитку України до 2030 року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.