Зеленський може обговорити укладання газового контракту з Путіним в Парижі
Президент Володимир Зеленський припускає, що питання про укладення нового контракту на транзит російського газу в Європу через територію України буде обговорюватися в рамках нормандської зустрічі.
Про це він заявив в інтерв’ю виданню Der Spiegel.
Зеленський зазначив, що в разі укладення газового договору України та РФ “Північний потік-2” не буде політичним проєктом.
“Хоча наші європейські партнери стверджують, що це не політичний, а економічний проєкт (” Північний Потік-2 “), я дозволю собі не погодитися. Однак якщо нам вдасться укласти новий договір про транзит на строк до десяти років, якщо європейці нам допоможуть, а Росія не буде противитися цьому, тоді ми зможемо говорити, що “Північний потік-2” не є політичним проєктом. Поки що це твердження без будь-яких підстав “, – вважає він.
Президент України не виключає, що транзит газу також буде розглядатися в нормандському форматі.
“Для мене важливо, що проблема газу сама по собі є питанням. Що б не побажали обидві сторони, воно жодним чином не повинно бути пов’язане з Донбасом. Хоча я не виключаю, що транзит газу також розглядається в нормандському форматі”, – додав він.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.