Новини

Зеленський на перемовинах з Трампом показав себе блазнем – Янченко

Зеленський на перемовинах з Трампом показав себе блазнем – Янченко

рутерс

Президент України Володимир Зеленський показав себе блазнем на перемовинах з президентом США Дональдом Трампом.

Про це в ток-шоу “Ситуація” заявив громадський діяч Андрій Янченко.

“Нам потрібно повернутися до питання національних інтересів, щоб наша влада переслідувала в першу чергу наші національні інтереси, а не Штатів, демократів чи консерваторів США. Дипломатична війна буде продовжуватися і далі. Одного дипломата зняли, іншого поставлять… Як буде реагувати наш керівник держави і уряд – будемо дивитися. Але на сьогоднішній день ми бачимо повну імпотенцію в цих питаннях. Наш президент показав себе на перемовинах з Трампом блазнем… Телефонна розмова – знову ж таки не додала йому… А зараз стоїть питання про оприлюднення всіх телефонних розмов президента Зеленського з Путіним. Подивимося, як воно буде, але на жаль на сьогодні позитивного виходу з цієї ситуації я не бачу”, – сказав Янченко.

Раніше повідомлялося, що Дональд Трамп хоче зустрітися з людиною, яка подала на нього скаргу після телефонної розмови з українським президентом Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, 24 вересня Палата представників США оголосила про початок імпічменту президенту США Дональду Трампу. Сталось це на тлі розмови Трампа в президентом України Володимиром Зеленським, під час якої, на думку демократів, Трамп намагався тиснути на Україну, змушуючи поновити розслідування щодо сина свого головного конкурента на пост президента Джо Байдена. Інформацію про таку розмову розкрив співробітник американських спецслужб.

Згодом Білий дім опублікував повний текст телефонної розмови між президентами США і України Днальдом Трампом і Володимиром Зеленським, який став приводом для початку імпічменту американського лідера.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.