Зеленський намагається дистанціюватися від своєї партії, щоб вони самі розібралися зі своїми скандалами – Васильєв
Президент Володимир Зеленський намагається дистанціюватися від фракції “Слуга народу”, щоб народні депутати фракції самі розібралися, що у них відбувається, сформували свою ідеологію і потім мали якесь співробітнецтво.
Про це в ефірі “Прямого” в програмі “Новий День” заявив політолог Дмитро Васильєв.
“Це звичайний процес для кожного президента. Це також звичайний процес і для Володимира Зеленського, як президента України. Тому він намагається не те, щоб відмежуватися від своєї політичної сили, а намагається показати, що він президент все ж таки всієї України. Це з одного боку. А з іншого, я думаю, що тут є величезна причина, яка криється в тому, що у партії аж занадто багато суперечливих історій останнім часом виникає. Тобто якісь смс-ки, якісь зустрічі з якимись жінками і т. д”, – сказав Васильєв.
На його думку, це і є той негатив, який президент в даному разі не хоче на себе перебирати.
“І тому він в тому числі зацікавлений в тому, щоб не те що відмежуватись від своєї політичної сили, а трошки дистанціюватися, щоб вони там самі розібралися, що у них відбувається, сформували свою ідеологію і потім мали якесь співробітнецтво”, – додав Васильєв.
Нагадаємо, пранкер “Джокер” опублікував своє листування від імені генпрокурора Руслана Рябошапки з нардепом Миколою Тищенко, в якому Тищенко зізнався, що депутатам від “Слуги народу” видають “зарплату” в конвертах.
Крім того, “Джокер” спонукав Яременко принести вибачення за листування з повіями у Верховній Раді. Пранкер вже деякий час листувався з Яременко під виглядом генпрокурора Рябошапки, і від його імені порадив Яременко вибачитися перед сім’єю, фракцію і президентом.
Раніше “Джокер” виклав переписку, де народний депутат від партії “Слуга народу” Михайло Радуцький підтвердив факт існування листування про доплати в конвертах для депутатів владної фракції.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.