Зеленський не нагадав Путіну про знищених українців, а посміхався йому – Чекалкін
Замість того, щоб нагадати Володимиру Путіну про знищених ним українців, президент Володимир Зеленський на Нормандській зустрічі посміхався йому.
Про це заявив в ефірі “Прямого” дипломат, шоумен Дмитро Чекалкін.
“Чому в мене претензії особисто до Зеленського? Під час всіх цих перемовин з Путіним та з Макроном і Меркель він весь час посміхався. Ти сидиш навпроти вбивці, який знищив 14 тисяч твоїх співвітчизників. І замість того, щоб нагадати про всі ці злочини, про окупований Донбас та анексований Крим, він посміхається і так поблажливо ставиться до Путіна, і його дуже ввічливо називає під час цієї прес-конференції”, – підкреслив Чекалкін.
Раніше журналістка Лариса Волошина повідомила, що дехто сприйняв показ серіалу “Слуга народу” на росТБ як винагороду за те, що на Нормандській зустрічі Зеленський поводився не так різко, як мав би поводитися з лідером країни-агресора.
“Насправді, для будь-якого телевізійника зрозуміло, що коли ти розповсюджуєш свій контент за такі гроші, ти маєш розуміти де він буде показуватися. Тому що зазвичай це обговорюється. Факт в тому, що те, що відбулося, було представлено всім нам, як помста Володимира Путіна за приниження в нормандському форматі. Хоча дописувачі у Facebook сприйняли це, як винагороду за те, що в нормандському форматі президент поводився не так різко, як мав би поводитися з лідером країни-агресора“, – сказала Волошина.
Нагадаємо, російський розважальний канал ТНТ вчора, 11 грудня, показав першу серію “Слуги народу”, а потім заявив, що не буде транслювати серіал.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.