Новини

Зеленський не називає Росію агресором, а його дії дуже схожі на зраду – нардеп

Зеленський не називає Росію агресором, а його дії дуже схожі на зраду – нардеп

Ukraine's President Volodymyr Zelenskiy holds a press-marathon at a food market in Kiev, Ukraine October 10, 2019. REUTERS/Gleb Garanich

Президент України Володимир Зеленський не називає Росію агресором, а його дії дуже схожі на зраду.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат, позафракційний Сергій Рудик.

“Я уважно вислухав сьогоднішній виступ президента. Вперше, чесно вам скажу, за весь час я від “а” до “я” вислухав його виступ. Він теж говорив словами того телеведучого, як і рік назад, про конфлікт. Я не почув слова “війна”. За весь виступ сьогодні президента в Маріуполі не прозвучало слова “війна”. Там не прозвучало слово “Росія”, “Росія агресор”, – зазначив Рудик.

Він наголосив, що президент прийняв для себе політичне рішення. Він від нього не має наміру відступати.

“А де хоч слово сказане про те, що Росія має понести принаймні матеріальні збитки за заподіяну шкоду майну? Я вже не кажу про життя людей. Це взагалі за межами здорового глузду. Він говорив про інвестиції закордонні, він говорив про те, що нам треба помиритися. Президент міг би по-іншому сказати. Він міг би сказати: зараз ми прийняли історичне рішення, воно складне і вимагає дисципліни в армії… але якщо російська сторона порушить умови, то ми маємо бути готові протягом години бути зібраними і знову вступити в наступ. Воно не порушувало би його форму подачі інформації”, – зазначив нардеп.

“Уявіть собі тільки на хвилину ситуацію, коли в найскладніший період війни Сталін з Гітлером домовляються про мир любою ціною і обговорюють: а давайте створимо рейхскомісаріат України у складі СРСР, але під контролем Гестапо. Забезпечимо безпеку. Сюр. Ніхто навіть такого собі уявити не може. Хто понесе… Хто? Є слова президента, що він за це відповідає. Я не знаю. Вони не виконають. Я більш ніж впевнений, що вони не виконають. Хто відповість за це? Куди ми в мерзлу землю будемо фортифікаційні споруди створювати. Я знаю, про що я говорю.

Я, мабуть, єдиний в студії, який пройшов чи проїхав весь українсько-російський кордон, 2200 кілометрів. У 17 році, 19 днів. Ми почали в Чернігівській області і закінчили в Одеській. Ми пройшли повністю всі КПВВ…
Ми потратили бюджетні кошти, мільйони. У нас немає на дорогу з Києва на Смілу, зате у нас є кошти на міст в Станиці Луганській, який з’єднує нас з окупантами, де зараз висять російські триколори і ДНРівські. Це що, по-державному? Я вибачаюсь за емоції. Але це все бурлить у всіх, хто про це зараз думає і говорить.
Це не відведення, це не розведення, а це дуже схоже на те, про що говорив покійний Чечетов”, – додав він.

Раніше блогер, ветеран АТО Олексій Петров заявляв, що розведення військ в Золотому – це зрада пам’яті загиблих солдатів і офіцерів.

Також “Прямий” повідомляв, що в штабі ООС підтвердили, що о 12 годині 29 жовтня розпочався процес розведення сил з обох сторін (дзеркально) на ділянці у районі населеного пункту Золоте.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.